O nás

Family Bakery je poctivá a moderní rodinná cukrářská výrobna, kde se díky spojením dvou generací snoubí inovace s tradicí. K dlouhodobým zkušenostem jsme přidali školení zkušenými cukráři ve Velké Británii, kde jsme se naučili moderní techniky a styly zdobení, pracovat s airbrushem, modelovat fondán a malovat na dorty. Základem je ale pořád poctivá ruční práce.

Kvalita

K výrobě našich cheesecakes a cupcakes používáme jen ty nejlepší ingredience a nejkvalitnější přírodní suroviny. Bio vejce z farmy a čerstvé mléko jsou pro nás naprostou samozřejmostí. Podporujeme lokální firmy a malé podnikatele a používáme sezónní ovoce od místních farmářů a zelinářů.

Zkušenosti

Máme zkušenosti s dodáváním našich dezertů na malé rodinné oslavy i velké korporátní eventy. Dodáváme zákusky a dorty do cukráren a kaváren, spolupracujeme s malými i velkými firemními klienty, svatebními salóny a cateringovými společnostmi.

Společenská odpovědnost

Uvědomujeme si důležitost naší odpovědnosti vůči společnosti. Proto vracíme komunitě a snižujeme environmentální zátěž našeho podnikání. Podporujeme Kočičí domov Sluníčko, z.s. z Dobříně u Roudnice nad Labem, pro než jsme vytvořili exkluzivní limitovanou edici cupcakes s logem útulku. Výtěžek z jejich prodeje přispívá na ochranu a péči berprizorních kočiček. Ve výrobě používáme recykolovatelné a biodegradovatelné obaly, minimalizujeme odpad a snižujeme uhlíkovou stopu.

+420 606 595 599
info@family-bakery.cz

Polepy 41
Polepy, 411 47

IČ: 05282969
DIČ: CZ05282969