O nás

Family Bakery je oceněná poctivá a moderní rodinná cukrářská výrobna, kde se díky spojení dvou generací snoubí inovace s tradicí. K dlouhodobým zkušenostem jsme přidali školení zkušenými cukráři ve Velké Británii a technologické inovace. Díky tomu můžeme posílat naše cupcakes poštou kamkoli po ČR. Základem je ale pořád poctivá ruční práce.

Kvalita

K výrobě našich dortů, cheesecakes a cupcakes používáme jen ty nejlepší ingredience a nejkvalitnější přírodní suroviny. Čerstvá vejce a čerstvé mléko jsou pro nás naprostou samozřejmostí. Podporujeme lokální firmy a malé podnikatele a používáme sezónní ovoce od místních farmářů a zelinářů. Nejen za to jsme získali již několik ocenění, jako např. Regionální Potravina Ústeckého kraje za náš "mrkváč" či Vodafone Firma Roku Ústeckého kraje 2019.

Zkušenosti

Máme zkušenosti s dodáváním našich dezertů na malé rodinné oslavy i velké korporátní eventy. Dodáváme zákusky a dorty do cukráren a kaváren, spolupracujeme s malými i velkými firemními klienty, svatebními salóny a cateringovými společnostmi.

Společenská odpovědnost

Uvědomujeme si důležitost naší odpovědnosti vůči společnosti. Proto vracíme komunitě a snižujeme environmentální zátěž našeho podnikání. Podporujeme Kočičí domov Sluníčko, z.s. z Dobříně u Roudnice nad Labem, pro než jsme vytvořili exkluzivní limitovanou edici cupcakes s logem útulku. Výtěžek z jejich prodeje přispívá na ochranu a péči berprizorních kočiček. Ve výrobě používáme recykolovatelné a biodegradovatelné obaly, minimalizujeme odpad a snižujeme uhlíkovou stopu.

+420 606 595 599
info@family-bakery.cz

Polepy 41
Polepy, 411 47

IČ: 05282969
DIČ: CZ05282969