Pro firmy

Firemní akce, večírky, rauty, teambuildingy, uvedení nových produktů na trh, jednání s důležitými klienty, dárky pro věrné zákazníky či zaměstnance, na to vše a mnohem víc se hodí naše cheesecakes a cupcakes.

Zašlete nám svoje logo a zviditelněte tak svoji značku. My ho natiskneme jedlým inkoustem na jedlý papír a položíme na cupcakes nebo mini-cupcakes pečených v košíčcích ve Vašich firemních barvách.

Možnosti spolupráce

Žádná zakázka pro nás není moc malá či moc velká. Máme zkušenosti jak se zakázkami na 6000 ks pro event pro 2000 zaměstnanců, tak na open house s 20 zájemci o nemovitost. Každá zakázka od nás dostane stejnou úroveň pozornosti, protože rozumíme tomu, jak moc pro Vás znamená.

Vítáme spolupráci s cateringovými společnostmi, svatebními salóny, hotely, restauracemi, cukrárnami a kavárnami, malými i velkými firmami. Pokud byste rádi využili našich služeb, neváhejte nás kontaktovat.

Jestliže by se Vaše firma chtěla stát naším dodavatelem, prosíme kontaktujte nás. Obzvláště rádi uslyšíme od výrobců biodegradovatelných obalů a farmářů na podřipsku, kteří mají v nabídce čerstvá vejce, mléko, smetanu a smetanový sýr.

+420 606 595 599
info@family-bakery.cz

Polepy 41
Polepy, 411 47

IČ: 05282969
DIČ: CZ05282969