Rodinná cukrářská výrobna
Nakupujte zde

Cupcaky poštou kamkoli v ČR

Moderní rodinná cukrářská výrobna Family Bakery jako jediná na českém trhu dokáže posílat cupcakes poštou. Chtěli byste někomu udělat radost a poslat jim originální sladký dárek? Čekáte hosty a chcete na ně udělat dojem? Nebo prostě jen nutně potřebujete pravidelný přísun báječných cupcaků do kanceláře? Nechte si poslat cupcaky poštou kamkoli v České republice! Během adventu bude v nabídce i limitovaná vánoční edice.

red valentines cupcakes

Spolupráce s firmami

Zašlete nám svoje logo, my ho natiskneme na dorty, mini-cheesecakes, cupcakes či mini-cupcakes pečených v košíčcích ve Vašich firemních barvách a zviditelněte tak svoji značku. Váš kompletní branding zohledníme ve sladkém cateringu na vaše akce a eventy. 

Vítáme spolupráci s cukrárnami a kavárnami, a to zejména v Ústeckém a Libereckém kraji či v Praze. Kontaktujte nás pro aktuální cenovou nabídku našeho sortimentu, ve kterém naleznete jak moderní zákusky jako jsou cupcakes, makronky či tartaletky, tak i českou klasiku jako je větrník nebo harlekýn.

Family Bakery v České televizi

Česká televize vysílá pořad Herbář, který natočil reportáž v naší usedlosti v Polepech na Podřipsku. Cílem bylo představit nejen naši rodinnou cukrářskou výrobnu, ale hlavně náš makový dort, který byl v roce 2022 oceněn jako nejlepší cukrářský výrobek Ústeckého kraje a stal se držitelem ocenění Regionální potravina. V reportáži se dozvíte, jak a z čeho makový dort vyrábíme. Pokud byste chtěli tento dort ochutnat, můžete ho zakoupit na našem eshopu a vyzvednout u nás v Polepech.