Cupcaky poštou kamkoli v ČR

Dokonalé a čerstvé cupcaky

Doručené do 48 h od objednání

Českou poštou kamkoli v ČR

V ekologických obalech

Sladký dárek

Vítejte v prvním a jediném cupcakovém e-shopu v České republice, který provozuje moderní rodinná cukrářská výrobna Family Bakery. Chtěli byste někomu udělat radost a poslat jim originální sladký dárek? Čekáte hosty a chcete na ně udělat dojem? Nebo prostě jen nutně potřebujete pravidelný přísun báječných cupcaků od Family Bakery do kanceláře? Nechte si poslat cupcaky poštou kamkoli v České republice!

Family bakery cupcakes z lasky
ceska posta logo

Cupcaky poštou

Ptáte se, jak to funguje? Objednáte si cupcaky v našem internetovém obchodě, pohodlně zaplatíte online nebo na dobírku, a necháte si cupcaky doručit poštou kamkoli po ČR už od 59 Kč. Cupcaky můžete mít doma už do 48 hodin od objednání a nebo si zvolit doručení jakýkoli pracovní den až dva měsíce dopředu. Ano, je to opravdu tak snadné!

Dokonalé a čerstvé

Cupcaky vyrábíme z těch nejlepších ingrediencí a nejkvalitnějších přírodních surovin. Čerstvé mléko a vejce, pravá vanilka a belgická čokoláda jsou pro nás naprostou samozřejmostí. O vaše cupcaky se nemusíte bát, budou jako v bavlnce. Tvrdě jsme pracovali na vývoji obalů, aby naše cupcaky zůstaly čerstvé, krásné a  nepoškozené. Doručené budou stejně dokonalé, jako když opouštěly naši rodinnou cukrářskou výrobnu  v Polepech u Litoměřic.

Cupcake roses
Izolace z ovčí vlny

V ekologických obalech

Všechny naše obaly jsou recyklovatelné a hlavně znovu použitelné – jak dárková krabička, tak izolace z ovčí vlny, která nejen výborně reguluje teplotu, ale poslouží skvěle např. jako pelíšek pro domácí mazlíčky! Pokud nemáte vlastní, spojte se s vaším nejbližším útulkem a darujte jim tu svou, jejich chlupatí svěřenci to určitě  ocení! Inspirujte se a podělte se o své nápady jak s obaly naložit na sociálních sítích pod hashtagem #balimechytre.