Pro kavárny

Váš spolehlivý sladý partner

Přemýšlíte o založení nové kavárny nebo se chystáte obnovit nabídku dezertů ve vašem stávajícím podniku? Máme zkušenosti s dodáváním do kaváren a cukráren bez vlastní výroby. Naše originální a moderní zákusky budou ozdobou vaší vitríny a vaši zákazníci se k vám za nimi budou rádi vracet.

Rádi s vámi budeme spolupracovat na vytvoření signature produktu přímo pro vás. Též dokážeme nabídnout exkluzivitu příchutí či stylu zdobení tak, aby vaše kavárna měla jedinečné zákusky, které zákazníci jinde nekoupí.

Naši odběratelé

Catfé Kočičárna, Liberec

Maminka s dcerou se rozhodly splnit si sen a otevřít první kočičí kavárnu v Liberci.  Spojily se se spolkem Šance zvířatům a dělají  společně dobro. Zastavte se pro kočičí pomazlení a naše dobroty.

Cukrárna Pod Ronovem, Kravaře

Dvě sestry se spojily a v Kravařích v Libereckém kraji převzaly místní cukrárnu. Jakmile ochutnaly dorty a zákusky od Family Bakery, věděly, kdo bude jejich exkluzivní  dodavatel.

Café ve městě, Roudnice nad Labem

Kavárna s dětskou hernou a dětským koutkem. Plně vybavené a dětem přátelské prostředí a koutkem pro nejmenší.

Pražírna Zoban, Litoměřice

Pražírna kávy a espresso bar. Káva je jejich vášeň, ale ke skvělé výběrové kávě patří výborné dezerty. Takže pokud chcete v Litoměřicích skočit někam na naše tartaletky, tak jedině k Zobanovi.

Park café - Kávovna, Litoměřice

Kavárna s celoročním provozem. Můžete posedět na terase a užívat si výhled do okolní zeleně, ochutnat kávu z českých pražíren a dezerty od Family Bakery. Na dortová lízátka cakepops a pěnové mousse dezerty zaskočte právě sem.

Kavárna Klid, Litoměřice

Rodinná kavárna a bistro, kde si můžete dát nejen vínečko a bio saláty, ale i skvělé dorty od Family Bakery. Mrkváč,  makový dort, roláda, větrníky a sametové mousse dezerty, to vše si můžete v Klidu užít.