Pro kavárny

Váš spolehlivý sladký partner

Přemýšlíte o založení nové kavárny nebo se chystáte obnovit nabídku dezertů ve vašem stávajícím podniku? Máme zkušenosti s dodáváním do kaváren a cukráren bez vlastní výroby. Naše originální a moderní zákusky budou ozdobou vaší vitríny a vaši zákazníci se k vám za nimi budou rádi vracet.

Rádi s vámi budeme spolupracovat na vytvoření signature produktu přímo pro vás. Samozřejmostí je dovoz zákusků a dortů až k vám naším chladicím vozem a navíc zdarma pro objednávky nad limit v minimální výši, která se odvíjí od vzdálenosti místa doručení od naší výrobny.

Naši odběratelé

Catfé Kočičárna, Liberec

Maminka s dcerou se rozhodly splnit si sen a otevřít první kočičí kavárnu v Liberci.  Spojily se se spolkem Šance zvířatům a dělají  společně dobro. Zastavte se pro kočičí pomazlení a naše dobroty.

Cukrárna Pod Ronovem, Kravaře

Dvě sestry se spojily a v Kravařích v Libereckém kraji převzaly místní cukrárnu. Jakmile ochutnaly dorty a zákusky od Family Bakery, věděly, kdo bude jejich exkluzivní  dodavatel.

Café ve městě, Roudnice nad Labem

Kavárna s dětskou hernou a dětským koutkem. Plně vybavené a dětem přátelské prostředí a koutkem pro nejmenší.

Pražírna Zoban, Litoměřice

Pražírna kávy a espresso bar. Káva je jejich vášeň, ale ke skvělé výběrové kávě patří výborné dezerty. Takže pokud chcete v Litoměřicích skočit někam na naše tartaletky, tak jedině k Zobanovi.

Park café - Kávovna, Litoměřice

Kavárna s celoročním provozem. Můžete posedět na terase a užívat si výhled do okolní zeleně, ochutnat kávu z českých pražíren a dezerty od Family Bakery. Na dortová lízátka cakepops a pěnové mousse dezerty zaskočte právě sem.

Kavárna Klid, Litoměřice

Rodinná kavárna a bistro, kde si můžete dát nejen vínečko a bio saláty, ale i skvělé dorty od Family Bakery. Mrkváč,  makový dort, roláda, větrníky a sametové mousse dezerty, to vše si můžete v Klidu užít.