O nás

Rodinná cukrářská výrobna

Family Bakery je několikrát oceněná moderní rodinná cukrářská výrobna, kde se díky spojením dvou generací snoubí inovace s tradicí.

V roce 2016 jsme koupili usedlost v Polepech u Litoměřic, ve které jsme díky podpoře Ústeckého kraje během následujícího roku vybudovali moderní cukrářskou výrobnu. V létě roku 2018 jsme přihlásili náš nápad rozjet cupcakový e-shop do soutěže začínajících podnikatelů T-Mobile Rozjezdy a porotě se náš nápad natolik líbil, že nás ocenili třetím místem v Ústeckém kraji.

Přes rok jsme se věnovali vývoji obalů, testování trhu a rozvoji firmy. Naše úsilí pak bylo odměněno v létě roku 2019, kdy naše moderní rodinná cukrářská výrobna získala ocenění Regionální potravina a v zimě téhož roku se stala Vodafone Firmou Roku Ústeckého kraje. Na jaře roku 2020 jsme pak konečně spustili první cupcakový e-shop v České republice.

Oceneni Family Bakery

Spuštění našeho eshopu nemohlo přijít v náročnější dobu – finišovali jsme v době globální pandemie! Paradoxně to ale byl ideální čas začít, protože v době zavřených kaváren a cukráren jsme umožnili celému českému trhu osladit si tyto těžké chvíle.

Naše rodina, náš tým